همکاری با ما

استخدام

تیم بزرگ، جوان و رو به رشد چطور مشتاقانه منتظر نیروهای توانمند و با انگیزه جدیدی است که قصد دارند در زمینه آموزش نوین آنلاین و بهبود محتوای فارسی کار کنند و هم زمان به دنبال مسیر شغلی مشخص و شفاف هستند و می‌خواهد این رشد را هم در خود و هم در شرایط کاری خود حس نمایند. اگر شما هم دوست دارید به این تیم بپیوندید و در زمینه‌های مختلفی همچون مدیریت، کامپیوتر، ترجمه یا موارد متعدد دیگری تحصیل و کار کرده‌اید حتما به صفحه ارسال رزومه سیستم منابع انسانی ما سری بزنید و رزومه خود را برای ما ارسال کنید. بی‌صبرانه منتظر هستیم که دست در دست یکدیگر تغییری ماندگار و ارزشمند در پیرامون خود ایجاد کنیم.

فرم ارسال رزومه

همچنین اگر توانایی تالیف و ترجمه دارید و می خواهید به خانواده بزرگ چطوریها بپیوندیدِ، می توانید مقالات خود را در دو زمینه کسب و کار و رشد و توسعه فردی برا ی ما ارسال کنید. شک نکنید انتشار مقاله هایتان در سایت چطور می تواند هویت شغلی شما را ارتقا بخشد.

زمینه کسب و کار که شامل موضوعاتی چون

مدیریت و رهبری،

استارتاپ و کارآفرینی،

بازاریابی و فروش

و نیز مالی و سرمایه گذاری می شود.

زمینه رشد و توسعه فردی نیز شامل موضاعاتی چون

قدرت ذهن،

سبک زندگی،

مهارت های ارتباطی

و نیز موفقیت شغلی و تحصیلی می شود.


چطور برای «مجله آنلاین چطور» بنویسید؟

عضو تیم تحریریه مجله شوید، مقالات آموزشی و تحلیلی را با نام خود بنویسید و بهتر از هر وب‌سایت دیگری درآمد کسب کنید.

مجله چطور

برای اینکه مقالات شما در مجله چطور منتشر شود، باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

– باید ترجمه ای صحیح و دقیق از بهترین مقالات معتبر دنیا باشد

– قبلا در هیچ رسانه چاپی و آن‌لاینی منتشر نشده باشد

– تعداد کلمه ها در مقالات ترجمه شده، تقریبا و به صورت میانگین، ۱۰۰۰ کلمه باشد.

– متن آماده انتشار کاملا روان و قابل فهم نوشته شده باشد

– موضوع انتخابی برای مقالات باید کاربردی باشد. این بدین معنی است که موضوعات و نحوه پرداخت به آنها، مسائل و دغدغه های روزمره زندگی باشد. مقاله طوری نوشته شده باشد که در نهایت برای مخاطب راهگشا و قابل استفاده باشد.

– متن دارای هویت یکپارچه بوده و انسجام داشته باشد. بدین معنی که از هم گیسختگی بین پارگراف ها و از این شاخه به آن شاخه پریدن موضوعی، اصلا وجود نداشته باشد.

– مقاله باید شروع و پایان مناسب داشته باشد. یعنی با طرح مسئله و یک مقدمه کوتاه شروع شود، در بدنه اصلی، موضوع مورد بحث بررسی شده و در پایان نتیجه مورد نظر آورده شود.

می‌خواهم عضو تحریریه مجله شوم


چطور برای بخش تخصصی «چطور PRO» بنویسید؟

مقالات تخصصی که نوشته‌اید یا می‌خواهید بنویسید را در بخش تخصصی با نام خود منتشر کنید و از مزایای ویژه ما بهره‌مند شوید.

چطور pro

محتوایی که برای چطور پرو می نویسید باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

– قابلیت ارائه در قالب یک دوره آموزشی را داشته باشد: این بدین معنی است که شما باید بر اساس موضوع انتخابی تان، سر فصلی آموزشی طراحی کنید و بر اساس آن متون تالیفی خود را ارائه دهید. مثلا اگر موضوع انتخابی شما مذاکره است، در فصل آموزشی باید مفهوم اولیه،ضرورت یادگیری، اصول آن، روشهای و تاکتیک های آن،استراتژی ها، موانع،شخصیت مذاکره کنندگان، تحلیل هایی از مذاکرات موفق و یا نا موفق و دلایل آن و تحقیقاتی که احتمالا درباره آن شده، گنجانده شود.

– موضوعات مربوط به فصل آموزشی به ترتیب الویت و اهمیت یادگیری آمده باشد و یک سطح بندی درست آموزشی طراحی شود.

– فهرست و عناوین یک فصل آموزشی باید جامع و کامل تهیه شده باشد. مثلا هر آنچه مربوط به مذاکره است و مخاطب باید بداند، در طراحی دوره آموزشی گنجانده شود.

– موضوعات یک فصل منسجم، یکپارچه و هم موضوع باشد. بدین معنی که اگر موضوع اصلی مذاکره است، تمامی موضوعات زیر مجموعه و فرعی نیز با محوریت موضوع اصلی بوده و انسجام بین آنها حفظ شود. و به اصطلاح پراکندگی موضوعی وجود نداشته باشد.

برای هر فصل آموزشی شروع و نتیجه گیری مناسب در نظر گرفنه شود. مثلا برای شروع موضوعی چون مذاکره، اول طرح موضوع شود، اهمیت آن و ضرورت یادگیری به عنوان شروع فصل در نظر گرفته شود، و در پایان نیز موضوع مرور و جمع بندی شود.

– از آنجایی که مخاطبان وب سایت چطور طیف وسیعی از افرادی هستند که مشاغل گوناگون را در اختیار دارند، مطالب باید برای آنها کاملا کاربردی بوده و طوری ارائه شود که هر فردی متناسب با سلیقه و نیاز خود بتواند از آنها استفاده کند.

– فصول آموزشی باید مخصوص کاربر ایرانی طراحی گردد. ترجیحا مطالب به شیوه ای بومی نوشته شود و از ذکر مطالبی که مربوط به فرهنگ ما نیست، خودداری گردد.

– دوره قابل ارائه باید بین ۱۲ تا ۲۰ جلسه تعریف شود.

– برای هر جلسه آموزشی، یک محتوای متنی ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه ای، در نظر گرفته شود.

– یک پاور پوینت قابل ارائه از محتوای متنی، طراحی و تهیه شود.

– فصل آموزشی طراحی شده، قبلا در جایی منتشر و یا تدریس نشده باشد.

– مطالب تهیه شده صرفا ترجمه خام نبوده و به شکل تالیف و همراه با ارزش افزوده ارائه شود.

– بیان مفاهیم به شیوه‌ای ساده و روان باشد. حتی پیچیده ترین مفاهیم نیز با نوشتاری قابل فهم ارائه شود.

چنانچه مقالات‌ ارسالی با استانداردهای ذکر شده همخوانی داشته، و شما نیز تمایل به همکاری بلند مدت داشته باشید، تیم چطور علاقه مند است با ایجاد توافق و عقد قرار داد، به این همکاری تداوم بخشد. همچنین مقالات پایان‌نامه شما، یا هر مقاله‌ای که پیش‌ از این در مراجع آنلاین منتشر نشده است هم پذیرفته می‌شود.

ارسال نمونه مقالات تخصصی یا دوره آموزشی